Marszałek napisał(a):

|
Jakość,styl to gwarantuje tylko trener z zachodu,z tej prostej przyczyny,że my tak owych nie mamy.
|
Gdybyś studiował logikę to byś wiedział, że to co napisałeś jest hmmm dosyć idiotyczne
Jakości i stylu nie może gwarantować trener z Zachodu jeśli już to doświadczony, uznany, mający jakieś sukcesy. A takiego nikt w Polsce nie zatrudni bo jest po prostu za drogi, a młody mający ambicję i nieźle rokujący zostanie przechwycony przez lepszy i bogatszy klub poza naszymi granicami.