|
Jesli się to potwierdzi to znaczy,że Legia w dalszym ciągu nie ma pomysłu na druzynę,ani nawet na jej budowę. Jakość,styl to gwarantuje tylko trener z zachodu,z tej prostej przyczyny,że my tak owych nie mamy. Poza tym Probierz nic nie osiągnął,nic nie widział poza naszym miernym podwórkiem,to zaraz go na Legii zjedza.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|