|
Polonia Bytom - Wisła
Skład: Pawełek - Burliga, Głowacki, Marcelo, Diaz - Małecki, Sobolewski, Ba, Piotr Brożek - Boguski, Paweł Brożek
Zmiany: Jirsak, Kirm, Łobodziński
Wynik: 0:2 (0:1)
Bramki: Paweł Brożek, Małecki
Ostatnio edytowane przez gregor07 : 26.03.2010 o godz. 14:33.
|