Krissu napisał(a):

Jakby Bakero miał cojones to by wyszedł a na "do widzenia" strzelił drzwiami.
Widać nie ma.
Zdaje się, że hiszpański dziennikarz wyśmiewający go miał rację.
|
Jakby Bakero mial cojones to by wpakowal Estoque de Toreo w kark józefowy i krzyknal: Ole!