Wyświetl pojedynczy post
TSWojtas
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2005
Skąd: NBZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5167
Stary 26.03.2010, 10:32
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
won z takim kibicami,jakos na D nikt sie z Pawelka nie smieje a on sam powiedzial ze tylko z tego sektora kibicow szanuje.

ja tez

a ja szanuje wszystkich piłkarzy Wisły poza Pawełkiem - dla mnie i nie tylko dla mnie jest ŻAŁOSNYM grajkiem o słabej psychice i płaczącej osobowości który kozaczy środkowym palcem.

PS: stoje na sektorze D - tam wszyscy kochają wafelka - żart sezonu



pozdrawiam


aleksander buksa - prostytutka bez Honoru
Odpowiedz cytując