Wojtas napisał(a):

won z takim kibicami,jakos na D nikt sie z Pawelka nie smieje a on sam powiedzial ze tylko z tego sektora kibicow szanuje.
ja tez
|
a ja szanuje wszystkich piłkarzy Wisły poza Pawełkiem - dla mnie i nie tylko dla mnie jest ŻAŁOSNYM grajkiem o słabej psychice i płaczącej osobowości który kozaczy środkowym palcem.
PS: stoje na sektorze D - tam wszyscy kochają wafelka - żart sezonu
pozdrawiam