Wyświetl pojedynczy post
Cichy
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: stamtąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3711
Stary 26.03.2010, 08:01
polska.mysl.szkoleniowa napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem ile masz lat, albo ile godzin spędzasz rano nad Wyborczą, ale PRL faktycznie był ustrojem zbrodniczym - w latach 50tych. Potem, z każdą dekadą, był coraz większy burdel i coraz większy luz. Ideałem były lata 80, kiedy praktycznie nie funkcjonował już aparat represji, a wciąż na glinianych nogach utrzymywano socjalizm.


Kolego a w których latach został wprowadzony stan wojenny? W których latach internowano wielu członków "S" z Wałęsą na czele? W których latach Wałęsa dostał Nobla, którego odebrała jego żona bo on sam nie zostałby później wpuszczony do Polski? Przypadkiem nie w 80-tych?

Jeżeli to nie były represje to co to było?

sorry za offtop ale słabo mi sie robi jak czytam takie rzeczy...
Odpowiedz cytując