polska.mysl.szkoleniowa napisał(a):

|
Nie wiem ile masz lat, albo ile godzin spędzasz rano nad Wyborczą, ale PRL faktycznie był ustrojem zbrodniczym - w latach 50tych. Potem, z każdą dekadą, był coraz większy burdel i coraz większy luz. Ideałem były lata 80, kiedy praktycznie nie funkcjonował już aparat represji, a wciąż na glinianych nogach utrzymywano socjalizm.
|
Kolego a w których latach został wprowadzony stan wojenny? W których latach internowano wielu członków "S" z Wałęsą na czele? W których latach Wałęsa dostał Nobla, którego odebrała jego żona bo on sam nie zostałby później wpuszczony do Polski? Przypadkiem nie w 80-tych?
Jeżeli to nie były represje to co to było?
sorry za offtop ale słabo mi sie robi jak czytam takie rzeczy...