orzeu napisał(a):

|
Czemu caly czas liczycie procent od KOSZTU BUDOWY a nie od WARTOSCI? Jedno z drugim nie ma nic wspolnego, a w wypadku stadionu ktory zostal zrobiony zle wartosc samej czesci sportowej bedzie na pewno nizsza niz 500mln o ktorych mowicie.
|
W zasadzie to można powiedzieć, że tak brzydki i niefunkcjonalny stadion tylko bedzie zawadzać i zajmować miejsce ewentualnemu lepszemu. A więc można powiedzieć, że będzie mieć wartość ujemną.
Idąc tym tropem należałoby oczekiwać, że miasto bedzie nam płacić za to, że musimy tego gniota użytkować
