Wyświetl pojedynczy post
kaco1985
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5124
Stary 25.03.2010, 19:50
medyk, a myslisz, ze On nie chce byc lepszy? Najlepszy... ? Zamiast go wspierac bo nikogo lepszego nie mamy (niestety) to mu wrzucajmy dalej i niech nam pusci wiecej szmatek i pokaze jeszcze kilka fuckow...
Tylko Wisła Nasz T.S. !

Wierność
Odpowiedz cytując