Temat
:
Henryk Kasperczak - były trener Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
CelticusABG
Member
Od: 10.2007
Offline
#
872
25.03.2010, 19:47
Jirsak miał kilka przebłysków... Z Tottenhamem w Londynie, w sparingu z Liverpoolem... ale to za mało...
CelticusABG
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do CelticusABG
Znajdź inne posty napisane przez CelticusABG