Wyświetl pojedynczy post
Wizard
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6578
Stary 25.03.2010, 19:15
Myślę, że Lechię można zaryzykować, choć co dziwne - Lechia przy Traugutta gra gorzej niż na wyjazdach, co warto wziąć pod uwagę . Typu 1X jestem właściwie pewien, a być może pokuszę się o czystą 1.

W innych ligach, wzorem zeszłego tygodnia (czyli 2 liga francuska, włoska lub holenderska ) coś ciekawego? Jak tam sytuacja?
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
Odpowiedz cytując