|
Ulalalaa . Dupa. Dupa Dupa. Napaliłem się już na VII bo ani bardzo bardzo dobra ani słaba i na dodatek wiślacka a tu ściana ! Słyszałem że trzeba mieć ok . 150 pkt zeby się dostać a z moimi 140-145 będzie ciężko...Wszystko przez te oceny bo testem aż tyle nie nadrobię. Muszę się poważnie zastanowić nad sensowną ciut gorsza szkołą. Jak np. z XIII?
Ostatnio edytowane przez rainha : 25.03.2010 o godz. 18:57.
Tylko jeden Klub,
Kocham aż po grób.
Kraków to nasz gród,
Wisełko naprzód!
|