*Michael* napisał(a):

Dlaczego Issa Ba? ostatnio zagrał dość słabo w meczu ligowym i myślę że prędzej widział bym tam Tomasa Jirsaka i myślę że przy dobrym ustawieniu przez Kaspra to ten zawodnik bedzie bardzo pożyteczny...
Z resztą mogę się zgodzić
|
Issa Ba bo moim zdaniem i tak zagrał lepiej niż Jirsak. Mączyński w pucharze ładnie grał. Żirsakowi się raz uda, a potem się na niego patrzeć nie chce. Za słaby na Wisłę tyle, że nie ma co z nim zrobić. Nikt go nie kupi choćby za 1/2 ceny jaką zapłaciliśmy więc pewnie będzie trzeba trzymać. W szerokiej kadrze może się przyda ale od pierwszej 11 z daleka.Z silnym rywalem nie istnieje co już wielokrotnie pokazał. Mączyński jeszcze takiej szansy nie dostał. A w umiejętnościach technicznych większej różnicy nie widzę.