Wyświetl pojedynczy post
Zarko42
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3701
Stary 25.03.2010, 15:50
ja czekam na stanowisko SKWK bo w sprawach mniejszej wagi potrafiło "przereagować", a teraz jest pole do wykazania się, kiedy złodziej, sb-ek, człowiek, który moralnie jest jest 400 pięter niżej niż Franek, Łaciak i reszta śmietanki wraca do naszego klubu po raz kolejny doić Wisłę. Liczę na oficjalną ostrą reakcję SKWK w tej sprawie.
Odpowiedz cytując