Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3700
Stary 25.03.2010, 15:44
Uche to manago zrobił w głowie bagno i posypało sie wszystko, później wrócił, przeprosił i zrobiono to co zawsze robi Wisła jak szybko odpada sprzedaje jak są chętni..
jedynym pocieszeniem jest klauzura w jego kontrakcie że od transferu z Almerii mamy prowizję i tym należy się cieszyć oby sprzedali go za dobrą kasę..

Panowie nie ma co wracać i spinać się na temat zawodników, bo wiadomo obrazi się to sie jakoś go sprzeda.
A taki Kapka jak był wcześniej to jakie bagno robił w naszym klubie, Mielcar o tym wspominał tuż przed wywaleniem go z Wisły, właśnie przez Kapkę..
On nam może jeszcze długów narobić, poza tym gdzie był ostatnio tam wszystko upadało...


Odpowiedz cytując