|
Szczerze to nie rajcują mnie te doniesienia o powrocie Kosy a nawet smucą, świadczy to tylko o bezradności klubu który nie potrafił znaleźć dla niego następcy od czasu jego odejścia.
Kosa jest już coraz starszy na ile teraz będzie miał sił ? na 30 minut ?
Banaś= no comment, jeśli ktoś z tej ligi się wyróżnia to jest to Glik i Sadlok.
Kapka z Heniem rozsadzą ten klub szybciej niż przypuszczałem.
|