Wyświetl pojedynczy post
DrunkenBear
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22268
Stary 25.03.2010, 10:45
Sakiewkę, to trzeba otworzyć na pozyskanie bramkarza. Bo tak dalej być nie może, że w Wiśle jest tylko jeden. Ale po ostatnich poszukiwaniach mam wątpliwości co do wzmocnienia na tej pozycji. Chyba, że zakontraktujemy dobrego, młodego bramkarza z piłki ręcznej i w rok zrobimy z niego dobrej klasy bramkarza piłkarskiego Ale do tego nie mamy sztabu szkoleniowego.
Odpowiedz cytując