Sakiewkę, to trzeba otworzyć na pozyskanie bramkarza. Bo tak dalej być nie może, że w Wiśle jest tylko jeden. Ale po ostatnich poszukiwaniach mam wątpliwości co do wzmocnienia na tej pozycji. Chyba, że zakontraktujemy dobrego, młodego bramkarza z piłki ręcznej i w rok zrobimy z niego dobrej klasy bramkarza piłkarskiego

Ale do tego nie mamy sztabu szkoleniowego.