...:::Tomo:::... napisał(a):

|
Obrońcy Pawełka są dla mnie śmieszni. Wszędzie ten gość byłby już zawieszony z trzykrotną karą pieniężną. Jak zwykle u nas musi wszystko stać na głowie.
|
Ależ tu (głównie) nie chodzi o obronę Pawełka, tylko piętnowanie bydła. Upokorzenie słabego psychicznie (własnego!) bramkarza, to dla mnie chamstwo w czystej postaci. I że by nie było - ja już wiem, że nie zrozumiesz. Tego się nie da wyjaśnić w trzech postach, to jest praca na trzy pokolenia. Jak z cywilizowaniem Arabów w Niemczech. Niestety, bydłem będą jeszcze Twoje wnuki.
Pozdrawiam serdecznie.