Wyświetl pojedynczy post
lexm
Junior Member
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5061
Stary 24.03.2010, 23:45
Powiedzieć wam żart : ,, Mój znajmy mówi że Pawełek to dobry bramkarz co ciekawe ogląda każdy mecz Wisły . A z sportem ma trochę wspólnego bo jest nauczycielem wfu.


Ale na serio jak widać w takim klubie jak Wisła piłkarz może robić co chcę. Nie ma dyscypliny a że Pawełek jest nie do ruszenia bo Juszczyk to jeszcze większy przeciętniak ( użył bym mocniejszego słowa ale boje się bana ) to jest jak jest. Broni kto broni ... widocznie w zarządzie plus u naszego właściela panuje przekonanie że bramki Wisły może bronić każdy ............ . Tylko nie oszukujmy się później i nie płaczmy że w pucharach znów przez bramkarza straciliśmy szansę na awans do kolejnej rundy.
Odpowiedz cytując