1q2 napisał(a):

A przeszli byśmy Levadie?, ograli Legię,Amikę,parchów,Arke,Bełchatów ?Strzelilibyśm y gola przez te 7 godzin?
I tu dla mnie Pawełkożercy się najbardziej ośmieszają.Czepiliście się gościa który mimo bardzo słabej postawy nie jest praktycznie w ogóle winien zaistniałego stanu rzeczy.
|
Polecam ci przeczytać co powiedizął Ferguson
http://www.devilpage.pl/index/news/k...nsywie_spokoj/
To jest to co daje bramkarz, gdy jest spokój gra się inaczej i tyle, z Pawełkiem nie ma spokoju, ja widząc jego interwencje mam podwyższoną adrenalinę, to co może myśleć piłkarz na boisku?
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.