felipe napisał(a):

Zdarzyło się komuś zgubić zwycięski kupon w sts? 
Jest jakakolwiek szansa otrzymania wygranej - podam godzine zawarcia zakładu/stawke/mecze itp
|
1. nie

2. nie :O
oni patrzą tylko na kod kreskowy, a nie na to co im klient mówi

swoją drogą to ile zgubiłeś?
