Kamil napisał(a):

Bo każdy nawet srednio rozgarnięty człowiek uśmiechnie się z litościa jak przeczyta to co napisałeś. I nie wtrącaj mi tu fanatyzmu zwiazanego ze staniem czy chodzeniem po krzesełkach.
50 groszy lepiej jak kazdy stacz czy przechodzeń krzesełkowy wrzuci na oprawę ultrasom, to prawie 12 tyś nieskładanych krzesełek na dwóch trybunach da 6 tyś złotych na oprawy co mecz.