Wyświetl pojedynczy post
Ciastek1
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8609
Stary 24.03.2010, 20:53
Kamil napisał(a):Wyświetl post
bo?

wedlug ciebie to brak szacunku do Wisly?
Nie tylko do Wisły ale do innych użytkowników bo przyjdzie ktoś normalny i musi siedzieć na uwalonym krzesełku.Ten kraj nigdy nie będzie normalny właśnie dzięki takim ludziom jak ty. Człowieku ile ty masz lat , że takie bzdury wypisujesz? 13?
Odpowiedz cytując