Kamil napisał(a):

bo?
wedlug ciebie to brak szacunku do Wisly?
|
Nie tylko do Wisły ale do innych użytkowników bo przyjdzie ktoś normalny i musi siedzieć na uwalonym krzesełku.Ten kraj nigdy nie będzie normalny właśnie dzięki takim ludziom jak ty. Człowieku ile ty masz lat , że takie bzdury wypisujesz? 13?