Kamil napisał(a):

nie ma to jak bracia po szalu,
poza tym co ci przeszkadza stanie na nich i chodzenie? żal 50gr na chusteczkę?
ps. nie mów mi tylko że sie psują
|
Przeszkadza mi to , że jest to stadion na którym gra Wisła Kraków i niszczenie go w jakikolwiek sposób , nawet poprzez łażenie po krzesełkach jak wyrazem braku szacunku. Może mi żal 50 gr na chusteczkę ale szkoda , że tobie nie żal brudzić krzesełka .