Wyświetl pojedynczy post
Ciastek1
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8606
Stary 24.03.2010, 20:14
Kamil napisał(a):Wyświetl post
nie ma to jak bracia po szalu,
poza tym co ci przeszkadza stanie na nich i chodzenie? żal 50gr na chusteczkę?

ps. nie mów mi tylko że sie psują
Przeszkadza mi to , że jest to stadion na którym gra Wisła Kraków i niszczenie go w jakikolwiek sposób , nawet poprzez łażenie po krzesełkach jak wyrazem braku szacunku. Może mi żal 50 gr na chusteczkę ale szkoda , że tobie nie żal brudzić krzesełka .
Odpowiedz cytując