Wyświetl pojedynczy post
Kamil
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8605
Stary 24.03.2010, 20:03
Ciastek1 napisał(a):Wyświetl post
A no taki sens , że jak są składane to jest więcej miejsca do stania . Debile nie będą miały też możliwości stania i chodzenia po nich.
nie ma to jak bracia po szalu,
poza tym co ci przeszkadza stanie na nich i chodzenie? żal 50gr na chusteczkę?

ps. nie mów mi tylko że sie psują
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując