Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8603
Stary 24.03.2010, 18:55
o kilka tysiecy.. a no wlasnie, bo jesli tak to nie wiem czy jest to dobry pomysl, biorac pod uwage i tak niska ilosc miejsc na stadionie (nie licze sektora gosci, buforow w razie czego, lozy vip, miejsc dla prasy itd
Odpowiedz cytując