|
Tylko że Kasperczak preferuje ofensywny styl gry i głównie skupiał się nad największą naszą bolączką czyli skutecznością. Tymczasem (na podst. wywiadu pomeczowego na oficjalnej) bardziej zaskoczyła go nieumiejętnośc utrzymywania się przy piłce. I tak się poznał na Pawełku, Kirmie. Cały czas będę powtarzał że to Kasperczak jest o niebo lepszym trenerem niż Skorża. Dowodów chyba nie trzeba przedstawiac....
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."
|