Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5021
Stary 24.03.2010, 17:54
Tylko że Kasperczak preferuje ofensywny styl gry i głównie skupiał się nad największą naszą bolączką czyli skutecznością. Tymczasem (na podst. wywiadu pomeczowego na oficjalnej) bardziej zaskoczyła go nieumiejętnośc utrzymywania się przy piłce. I tak się poznał na Pawełku, Kirmie. Cały czas będę powtarzał że to Kasperczak jest o niebo lepszym trenerem niż Skorża. Dowodów chyba nie trzeba przedstawiac....
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując