Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#821
Stary 24.03.2010, 16:49
Czyli Zdzisław Kapka zawstydził TiTanica - jak gdzieś to w komentarzach widziałem - faktycznie - niezatapialny. Ciekawe, czy znowu będzie regularnie jeździł do Brazylii i przywiezie kogoś w rodzaju Deciego czy Brasilii - poziom skautingu mniej więcej - D. Ptak - czyli każdy Brazylijczyk ma zadatki na Pelego ....

Zaczynam się coraz poważniej obawiać. O Basałaju też już mówili, że wraca........ Teraz już tylko pozostaje Adam Mandziara...... Bosko

PS:
Moze Zdzich z Adasiem będą próbowali wcisnąć kogoś z graczy Avancesport ?

Np Kukiełkę albo Krzynówka ? Już mi cierpnie skóra !!!!!!!!!!!
Ostatnio edytowane przez funkykoval : 24.03.2010 o godz. 17:03.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!