Czyli Zdzisław Kapka zawstydził TiTanica - jak gdzieś to w komentarzach widziałem - faktycznie - niezatapialny. Ciekawe, czy znowu będzie regularnie jeździł do Brazylii i przywiezie kogoś w rodzaju Deciego czy Brasilii - poziom skautingu mniej więcej - D. Ptak - czyli każdy Brazylijczyk ma zadatki na Pelego ....
Zaczynam się coraz poważniej obawiać. O Basałaju też już mówili, że wraca........ Teraz już tylko pozostaje Adam Mandziara...... Bosko
PS:
Moze Zdzich z Adasiem będą próbowali wcisnąć kogoś z graczy Avancesport

?
Np Kukiełkę albo Krzynówka

? Już mi cierpnie skóra !!!!!!!!!!!