Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#813
Stary 24.03.2010, 15:25
cortezz napisał(a):Wyświetl post
Trzymasz za tą piekna katastrofe kciuki? Ja sie zaczyman zastanawiac,komu Wy kibicujecie Maciejowi Skorży czy Wiśle Kraków?
Ech, nie bierz tego za zarozumialstwo czy wywyższanie się ale gdyby nie Twój 'staż' to nie chciało by mi się nawet odpowiadać na takie zarzuty.Gdzieś Ty wyczytał że trzymam kciuki za katastrofę?Fakt,zatrudnienie Kasperczaka to nie było to na co liczyłem i czego oczekiwałem ale w 1906% życzę mu sukcesu ,bo jego sukces to sukces Wisły - Przez to też byłem za zwolnieniem Skorży, bo przy tak katastrofalnej postawie drużyny,było to nieuniknione - jak czas pokazał, trzeba było to zrobić najpóźniej po rundzie jesiennej, no ale czasu nie cofniemy.

A co do przyszłości ja po prostu nie wykluczam żadnego z wariantów, choć trzymam kciuki za ten najlepszy dla klubu czyli wychodzenie z dołka i obrona mistrza - jeśli chodzi o te najkrótsze cele.
94 - Allah Akbar!!