Wyświetl pojedynczy post
Billy
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Gorlice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1414
Stary 24.03.2010, 14:10
Cóż niestety wszyscy od dawna wiedzieli, że Dawidowski latał naszemu sztabowi koło dupy. Boję się, że niedługo może byc tak z Gułą,tyle ze ten ma bardzo dobry kontrakt.