Temat
:
Wisła Kraków w Pucharze Polski 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
Billy
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Gorlice
Offline
#
1414
24.03.2010, 14:10
Cóż niestety wszyscy od dawna wiedzieli, że Dawidowski latał naszemu sztabowi koło dupy. Boję się, że niedługo może byc tak z Gułą,tyle ze ten ma bardzo dobry kontrakt.
Billy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Billy
Znajdź inne posty napisane przez Billy