Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 24.03.2010, 12:14
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Jak ktoś słusznie zauważył już wcześniej: za czasów pierwszego Ąriego braliśmy z polskiej ligi każdego kogo tylko menago wskazał palcem. A teraz nie stać nas nawet na jakiegoś rezerwowego napastnika który strzela jedną bramkę na sezon..
.
ja tylko małe sprostowanie chciałbym wtrącić za czasów Kasperczaka 1 najlepiej zarabiający piłkarz miał może 200-250 tys euro a dziś 200 tys euro. ma już kilku graczy dziś nas było stać na repre. Słowenii Łobo za 300-400 tys euro, Gargułe za podobne pieniądze Alvareza Singlara, Jirsaka itd. itp.

teraz kasa była nawet większa do wydania tylko to trzeba zrobić z głowa bo zaraz wyjdzie że poza Marcelo to wzmocnieniem będzie jedynie Ba który sam sie zgłosił do Wisły

i nie mozna ciagle mówic ze kasy nie ma a co Cupiał ma dac hajs na kolejnego Łobo czy Zirsaka ?