Wyświetl pojedynczy post
pan_premier
Senior Member
 
 
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#794
Stary 24.03.2010, 10:53
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Moze byc gorzej:
Przesem Kozminski, doradcy - Rogala, Matusiak, Listkiewicz, Kapka awans ze skauta na dyrektora sportowego, trenerem Engel, kierownikiem druzyny Engel, ale junior.
Budowa stadionu wstrzymana, Profesor kupuje Hutnika, Sosnowiec sie na nas wypina, mecze rozgrywamy w Wodzislawiu.
Klub przejmuje jakis Kita czy Mandziara, i stajemy sie odskocznia do wielkiej pilki dla talentow afrykanskich - mamy 9 malp w druzynie + Pawelek w bramce i dowodzacy nimi Malecki.
Oczywiscie talenty sa to umowne i wszyscy poziomem nie odbiegaja od umiejetnosci s.p. Ikenaczo czy Deciego czy Bellotte.
Dzieki kontaktom obydwu engelow grajac katastrofalna pilke co roku zdobywamy PP albo miejsce w lidze dajace awans do pucharow.
Na trybunach w Wodzislawiu mega doping dla 9 murzynow z oplaconymi skladkami na lata 2011-2020.

tfu..
ide do pracy :(

dzięki stary od razu mi lepiej.
Jak wyobraziłem sobie Małeckiego dowodzącego grupą AFROAMERYKANÓW to poplułem monitor.
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.