Wyświetl pojedynczy post
wislak1986
Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4992
Stary 24.03.2010, 10:49
Logika w tym przypadku jest bardzo prosta. Kilku debili ubliżyło Mariuszowi, a on pokazała "fucka" wszystkim kibicom (bo nie mógł podejść do każdego obrażającego go ordynusa osobiście). Dlatego też kibice mają prawo czuć się dotknięci, a dla Mariusza to już nie jest taka pierwsza sytuacja...

Jedno mnie interesuje. Przecież na meczach z taką Legią, Cracovią czy Amicą to przecież musiał być nie raz wyzywany i jakoś nic im nie pokazywał. To z tego wynika, że odważny to on jest tylko w stosunku do kibiców Wisły, a tego tolerować już nie można. Jeśli miałby "prawo" pokazać komuś "fucka" to wszystkim innym kibicom, ale nie kibicom Wisły.
"I can accept failure, but I can't accept not trying"- M.J.
Odpowiedz cytując