Wyświetl pojedynczy post
Boleck
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1366
Stary 24.03.2010, 09:40
Wyzywanie własnego piłkarza to prostactwo, zachowanie Pawełka jestem w stanie zrozumieć (nie pochwalić), a zachowanie "kibiców" Wisły kompletnie nie, tylko prostak i cioty wyzywają kolesia, licząc, że ten nawet fucka nie ma prawa im pokazać. Jaja wam urwało po urodzeniu? Trochę szacunku do własnych piłkarzy.