|
Flamengista:
1. O ile się nie myle Legia jest najlepszą druzyna ligi u siebie. To prawdziwe zabójstwo dla poglądu, że 'to fakt, z którym nie sposób dyskutować'. Do tego pare dni temu zakonczylismy serie 26 meczów bez porazki u siebie.
2. Wiekszośc skonfliktowanych odpusciło i czeka na ostateczna rozgrywke na nowym stadionie - gwizdza i szydere robia Ci, którzy bucza również na SKLW. Ot, po prostu Legia gra słabo, wiec robią afere.
3. Gdybysmy dawali z siebie wszystko na 100% a krytykowali na forum to Miklas by wyskoczyl, ze protestu nie ma, na nowym stadionie byloby po 20 tysiecy ludzi i nikt by sie nie przejmował celami o ktore walczymy.
4. Doping w obecnej sytuacji to noz w plecy dla wielu kibiców ewidentnie skrzywdzonych przez jakies frustracje Miklasa.
Jeszcze dodam, ze Iwański pokazał dwa razy gest kozakiewicza trybunom. Bedzie ciekawie.
Ostatnio edytowane przez 0 22 : 24.03.2010 o godz. 09:50.
Habemus Dubletum
LEG14
White Star Awards w kategorii:
Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

|