|
Wisla wogole nie jest przygotowana do sezonu i odpowiada za to Skorza z ekipa.
I tak jest juz postep po 8 dniach Kasperczaka - graja wiecej po ziemi i staraja sie jakies akcje robic a nie jebac bez sensu pilke w przod.
najslabsi wczoraj: Kirm, ktory - jak juz ktos napisal - ma juz chyba wyje..ne na to wszystko, Irsak, Boguski i Malecki.
zwlaszcza Malecki mnie wkurzal niesamowicie. godnie zastapil Diaza w pomocy - niecelne podania, bezsensowne straty i darcie mordy. no tego ostatniego Diaz nie robi.
najlepszy jak dla mnie Ba, przynajmniej dopoki mial sily. Lobodzinski tez niezle.
co do Pawelka - jest jaki jest i narazie nikogo lepszego nie mamy. szkoda ze Ilie Cebanu nie doczekal Kasperczaka w Wisle. na dzien dzisiejszy mamy Mariusza i ci, ktorzy po nim jada w czasie praktycznie kazdego meczu, zasluzyli na te faki.
|