Wyświetl pojedynczy post
kohprzem'68
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: w KRAKOWIE tyle GWIAZD ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1356
Stary 24.03.2010, 06:29
Wychwalania naszego pierwszego wiecznie bramkarza nie ma i raczej nigdy nie bedzie ale coś jest nie tak skoro obserwatorzy i piszący we włoskiej prasie sportowej , w prywatnej rozmowie określają jego grę słowem " terrible " Pawelek .
I trudno się z takim określeniem nie zgodzic tym bardziej że śledzili mecz z trybun na Suchych Stawach .
Ostatnio edytowane przez kohprzem'68 : 24.03.2010 o godz. 06:41.

Byliśmy , widzieliśmy już wiele ..."we all hope this is our moment."