|
Wychwalania naszego pierwszego wiecznie bramkarza nie ma i raczej nigdy nie bedzie ale coś jest nie tak skoro obserwatorzy i piszący we włoskiej prasie sportowej , w prywatnej rozmowie określają jego grę słowem " terrible " Pawelek .
I trudno się z takim określeniem nie zgodzic tym bardziej że śledzili mecz z trybun na Suchych Stawach .
Ostatnio edytowane przez kohprzem'68 : 24.03.2010 o godz. 06:41.
Byliśmy , widzieliśmy już wiele ..."we all hope this is our moment."
|