Temat
:
Pytania do moderatorów i bieżące działania!
Wyświetl pojedynczy post
Wisła Prokocim
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Kraków
Offline
#
1792
23.03.2010, 23:57
Mam pytanie kto jest moderatorem komentarzy pod artykułami bo naprawdę jak się czyta komentarze na przykład nie jakiego Pawełka który już chyba wszędzie gdzie mógł obrażał Lechię to aż człowieka szlak trafia
Wisła Prokocim
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wisła Prokocim
Znajdź inne posty napisane przez Wisła Prokocim