Wyświetl pojedynczy post
lucekj
Banita
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1332
Stary 23.03.2010, 23:34
kolarz90 napisał(a):Wyświetl post
Jakim słabym bramkarzem jest to jest ale wyśmiewanie się z niego i wyzywanie jest chyba nie na miejscu.
Tymbardziej że czy to się komuś podoba czy nie to niestety nadal piłkarz Wisły i chyba jakiś szacunek mu się należy. Szacunek jak do każdego człowieka, niekoniecznie jako bramkarza
heh ludzie....

Byłem na treningu Barcelony po wygranym 6-1!!!!!!!! meczu z Valencia w maju 2008 roku i mimo iż grali pięknie, to ludzie z nich kpili i wyzywali jak biegali (za przegranie tytułu) i piłkarze NIC, nie widzieli nie słyszeli.

to są profesjonaliści, a Pawełek nie dość że nie potrafi bronić to jeszcze jego zachowanie pozostawia wiele do życzenia