felipe napisał(a):

|
coż, niektórzy jak sie na nich pluje mówia, że to pada deszcz.
|
Dlatego Pawełek postąpił wedlug Twojej zasady... zabolalo tych ktorych mialo zabolec.. lepszego bramkarza miec nie bedziemy, nie jego wina jest ze nie ma dla niego alternatywy, tak samo nie jego wina jest ze trenerzy go wystawiaja do skladu.. jest jaki jest, i smiechy chichy nic nie zmienia ku lepszego, a jedynie pogorsza sprawe.. teraz stracil checi do gry..bo i po co sie starac skoro niektorzy maja na to wyj... NIEKTORZY - dlatego wierze ze zdaje sobie sprawe ze sa jeszcze tacy kibice ktorzy nie beda pluc na niego, na bramkarza wlasnej druzyny, to jest po prostu przerazajace.. zachowuja sie niektorzy jakby byl Dolhą..