Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1254
Stary 23.03.2010, 22:08
WiślakMyślenice
dobrze piszesz
nie 20 zespolow, co nam da gra z Dolcanem Zabki, Odra, Polonia, Zniczem itp
10 zespolow i system ze Szkocji, juz dawno o takim czyms myslalem, mniej zespolow ale lepszych, niz grac z Odrami, Poloniam