Wyświetl pojedynczy post
krasny
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Toruń - zapraszam;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1241
Stary 23.03.2010, 21:59
thechris napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie Koleś mówi, że mamy duże oczekiwania co do Hristova Jedyne oczekiwania jakie mam wobec niego to to, że odejdzie w czerwcu.
Albo to że mowili o Ljukjanovsie... ze blondyn... ze szybki.... i ze dobry zawodnik z tego Laizansa

Gry nie komentuje... Lepiej to przyjąć mając nadzieje ze jednak mecz byl ustawiony...
Ostatnio edytowane przez krasny : 23.03.2010 o godz. 22:05.