prober napisał(a):

|
Żartujesz sobie. Lech jest silny, ale ma mnóstwo słabych punktów, bezpośredni mecz będzie w Krakowie, a w tabeli to Wisła jest liderem. Pozostali rywale nie stanowią wielkiego zagrożenia. Biała Gwiazda jak najbardziej jest w stanie zdobyć MP.
|
Chyba Ty żartujesz sobie. Jaka była przewaga na starcie tej rundy nad Amicą zostały marne 2 punkty.
W takiej formie jak jest teraz Wisła nie widzę jej w starciu z Kolejorzem.
Może rzeczywiście był mały układ liga za PP?