Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1217
Stary 23.03.2010, 21:48
****a tego się oglądać nie da! Ci nasi kopacze chyba sobie jaja robią z nas kibiców, te miernoty w nawet najmniejszym calu nie nadają się do tego, żeby zakładać koszulkę z białą gwiazdą na piersi! Kompromitacja!