Wyświetl pojedynczy post
Zbyychu
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1211
Stary 23.03.2010, 21:43
blackluk napisał(a):Wyświetl post
ja pitolę jak juz takich piłek sie nie strzela to nie ma o czym marzyc
no, to wychodzi polski piłkarz niestety. Nie popatrzy, nie przymierzy, tylko mu się zdaje, że jak celnie w bramkę kropnie, to musi być bramka.