Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1181
Stary 23.03.2010, 21:20
i tak mnie dziwi ze jako tako sie stara ten Pawełek... szydza z niego trybuny to i po co chocby kopac pilke... nie jestem akceptowany, nie bede sie nawet ruszal , co mi zalezy.. zalezy kto maczal w tym palce, oby po meczu sie wyjasnilo..

nie jego winą jest że Wisła ma jednego bramkarza..