|
i tak mnie dziwi ze jako tako sie stara ten Pawełek... szydza z niego trybuny to i po co chocby kopac pilke... nie jestem akceptowany, nie bede sie nawet ruszal , co mi zalezy.. zalezy kto maczal w tym palce, oby po meczu sie wyjasnilo..
nie jego winą jest że Wisła ma jednego bramkarza..
|