Temat
:
Wisła Kraków w Pucharze Polski 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
AdiWiślak.
Member
Od: 07.2009
Offline
#
1157
23.03.2010, 21:09
kosaTS
napisał(a):
W przerwie wchodzi Paweł Brożek i Mączyński i gonimy wynik
potem Christov
i będzie 4:3
Ok, wyłącz potem playstation i zmien dealera .
AdiWiślak.
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AdiWiślak.
Znajdź inne posty napisane przez AdiWiślak.