Temat
:
Wisła Kraków w Pucharze Polski 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
markeszoz
Junior Member
Od: 05.2009
Offline
#
1156
23.03.2010, 21:09
Ci którzy krytykowali Diaza w środku pola mają odpwiedź dlaczego tam grał i jak wygląda środek pola przy graczach tam grających (Issa, Irsak) nie potrafiących odebrać piłki przeciwnikowi
markeszoz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do markeszoz
Znajdź inne posty napisane przez markeszoz