Wyświetl pojedynczy post
markeszoz
Junior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1156
Stary 23.03.2010, 21:09
Ci którzy krytykowali Diaza w środku pola mają odpwiedź dlaczego tam grał i jak wygląda środek pola przy graczach tam grających (Issa, Irsak) nie potrafiących odebrać piłki przeciwnikowi