prober napisał(a):

|
Diaz Diazem, nie o to mi chodziło. Już mi niedobrze jak widzę na tym forum kolejnego inteligenta, który płodzi posty składające się z nadzwyczaj oryginalnego zestawienia: jednowyrazowe hasło lub nazwisko + "i tyle w tym temacie". To nie jest czat, tylko forum.
|
żal mi ciebie,widać że nie masz racji to coś wymyślasz,a z tą inteligencją radze ci uważać jak niewiesz z kim rozmawiasz