Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 23.03.2010, 20:59
Żirsak bezużyteczny. My robimy akcję do przodu, to ten się cofa do tyłu. My do tyłu, Jirsak do przodu. I tak w kółko Dać Mączyńskiego za Czecha, niech się ogrywa. Po co Sobol, skoro i tak już po zabawie.
Mówcie co chcecie, ale z Marcelo, Głową wynik byłby pewnie inny.
Ostatnio edytowane przez tofik : 23.03.2010 o godz. 21:03.
..