Żirsak bezużyteczny. My robimy akcję do przodu, to ten się cofa do tyłu. My do tyłu, Jirsak do przodu. I tak w kółko

Dać Mączyńskiego za Czecha, niech się ogrywa. Po co Sobol, skoro i tak już po zabawie.
Mówcie co chcecie, ale z Marcelo, Głową wynik byłby pewnie inny.