|
Obrona...tzn obrony nie ma, Burliga nie gra zle napewno popelnia mniej bledow niz karateka Diaz. do 25-30 min nasi grali fajna pilke, wychodzili na pozycje elegancko i wygladalo to naprawde fajnie ale nie wiadomo dlaczego nagle siedli i wrocili do swoich Dzid. Jakbysmy mieli jeszcze ze 3-4 takich jak BA to bysmy rzadzili nie podzielnie w lidze...
|